• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

TouRinki goes Tjäärkoord 24-25. elokuuta

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Go-Za
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Kai sitä mäkin voisin tulla lauttajonoon seisoskelemaan raikkaassa loppukesän sadesäässä. Eli hep!
 
Back in busines... Noinkin monta heppiä kun on heilumassa niin kai sitä ilkee mukana näyttäytyy. Otan kyl emännänkin kyytiin. -varmuudeks. :häähää:
 
Meikä passaa pitkällisen harkinnan jälkeen, ovat päällekkäin turkulaisten reissun kanssa minne menen tällä kertaa.
Toivottavasti kelit suosii saaristoajelua.
 
Emäntä oli kyl ennen tarakkaharakka mutta espanjan uima-altaissa päätin että on Bygmi-Hibbo. Ei liity painon muutokseen kyl mitenkään. :grin:
 
4 paikkaa vapaana!!!!
Jos joku asia kysyilytyttää, ihmetyttää niin elä epäröi kysyä??!!
Vaikkapa yksityisviestillä...
 
Viimeksi muokattu:
Back
Ylös