Mikuni sanoi:Niin ja olikos se Maurioc kenen safkat söin Tallinkilla kun muuten maksettu ruokailu olisi jäänyt käyttämättä? Voisin heittää rahaa tilille.
Nou hätä antaa olla, mä katosin omasta halustani joo. Mä tarjoon tän kierroksen
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Mikuni sanoi:Niin ja olikos se Maurioc kenen safkat söin Tallinkilla kun muuten maksettu ruokailu olisi jäänyt käyttämättä? Voisin heittää rahaa tilille.
Redo sanoi:Tai ainakin siitä, millaisia teitä Virossa ja Latviassa onSuosittelen Latviaa kaikille, jotka haluavat testata kuinka perse ja pyörä kestää huonokuntoista tietä
![]()
Suzu-ukko sanoi:Hiukka jäi matka kesken joten mennään huomenna emännän kanssa takas![]()
Suzu-ukko sanoi:Ja vol:2 pyörähti käyntiin.
Suzu-ukko sanoi:Ja vol:2 pyörähti käyntiin.
Goza:lle vielä kiitos täältä. Loppumatka oli aika haipakkaa johtui ehkä hyvästä tiestä ja kelistä. Tartossakin tuli käytyä. Nokian puhelimen kartoilla ja vain pelkät ohjeet nappikuulokkeilla kypärän sisään. Toimii noinkin, ei tullut ajettua harhaan kuin Käärikussa, kun ei ollut tarkkaa osoitetta. Käsittääkseni yhtään varsinaista onnettumuutta ei sattunut ja kaikki pääsivät kotiin. Itse olin jatkoilla ja 3.05 pyörä kohti Turkua ja viiden maissa olin Turussa. Uni tuli välittömästi sänkyyn päästyä
, tuohon ei pysty, kun pitää taas palata arkeen ja pykätä taloa pystyyn, jos pääsis joskus muuttamaankin..
Ja niin vain kaikki luovivat hyvillä mielin kotiin asti, HYVÄ ME!!!
Go-Za sanoi:

R1ivattu sanoi:Kuvia ja videoita tulee kyllä, mutta pienellä viiveellä - kotiverkon tallennuskapasiteetti on täynnä ja data köllöttää vielä korteilla, täytyy keksiä jotain.