• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

TM sunnuntai kimura 2.6.2013

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja marko.fzs
  • Aloituspäivä Aloituspäivä

marko.fzs

Kylähullu
Moderaattori
Rata ja koulutus
Sunnuntain säästä ei ole mitään varmuutta mutta tyrkyllä on kaksi reittiä josko toinen olisi kuiva.
Lähtö Paimion Nesteeltä klo10.30 ja suhataan 200-350km ja päädytään Turun kupeeseen.
Kaikki mukaan hauskaa pitämään.
 
Ehkä, jos suinkin kykenee.
Jos ei muuta niin kahvit juomaan lähtöpaikalle...
 
voi p...a oottanu näitä ku hullu puuroo.tiistaina oli vesiosuuskunnan kokous ja sunnuntaina on siskon muksun ristiäiset... ajaa kuulema meikän mopoilun ohi:( no jos ens viikol pääsis :;):
 
Vahva ehkä. Sunnuntaiksi yrittämäni penkitys ei näytä toteutuvan. Vittu... yritän sitten ens viikon perjantaina Lahdessa, jos sinne rahat kelpais :rant:
 
Suzu-ukko sanoi:
Tuo tänne ne rahat ni näytän sulle jakkaran..

Ei tartte. Taisin? saada ajan maanatnaiksi. Huomenna aamulla Paimion Nesteelle, niin voit kuitenkin esitellä sitä jakkkaraa esim. kuvin ja esittein.
 
Nyt näyttäis kelit olevan kohdallaan ja reitti navissa. Vielä kun jaksais odotella huomiseen. Kaikki edellytykset täydelliseen päivään:jippikaijee:
 
töihin pitää raahautua kaarinaan 12.00, eli jää väliin tälläkin kertaa... no ehkä kesälomalla natsaa aikataulut :shoot:
 
JanLeht sanoi:
töihin pitää raahautua kaarinaan 12.00, eli jää väliin tälläkin kertaa... no ehkä kesälomalla natsaa aikataulut :shoot:

Eikös nyt ole jokin mahatauti liikkeellä. Soitto työnantajalle ja 10.30 nesteelle:grin:
 
Back
Ylös