• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

TM mutkien kuntokartoitus 26.4.2014

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja marko.fzs
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Viimeisin jännitys kotona oli että tuliko sitä videota, tällä kertaa tuli 5 osumaa eli taisi auttaa toi uusi muistikortti kamerassa vaikka vanhakaan ei ollut kovinkaan vanha (3 kertaa käytetty).
Jos joku letkalaista haluaa niitä joskus katsoa niin yv:tä minulle niin lykkään linkit tuubiin, ei kannata tänään ajatella kun kaista ei ole mahoton ulospäin joten aikaa menee ennenkuin on valmista.
 
Tuli vielä mieleen ettei ole ikinä noin nopeaan suunniteltu norjan reissua.
Kattellaan miten sen kanssa käy, tiedä vaikka mentäisiin samat reitit kuin viime vuonna GO-ZA:n veturoinnissa.
Kiitokset reiteistä jo etukäteen GO-Za:lle kun tiedän että hyviä olivat kun tuli ajettua viime vuonna.
Pohjat on ainakin valmiina kun hyvä reissu oli viimeksi,majoitukset ei ole välttämättä valmiina näin nopeasti.
 
Kiitos Markolle ja kaikille mukanaolijoille... Tuli kunnon lenkki! Lisää tämmöstä!:orgmp:
 
Huh, eipä olis talvella uskonu, että huhtikuussa vedellään yhdeksän tunnin (kotoa kotiin) lenkkiä aurinkoisessa säässä...välillä tuli jopa kuuma nahat päälläkin. Tuhannen ja yks hienoa mutkaa oli Marko löytänyt ja tien pinnoitettakin oli ihan laidasta laitaan :grin:
Seura oli muutenkin ihan huippua, vanhojen tuttujen lisäksi löytyi vielä yks vielä vanhempi:)

Tosiaan, näköjään voidaan sopia Norjaan lähdöstä kahvijonossa neljällä lauseella:WAZAAP:
 
TomeS sanoi:
Tosiaan, näköjään voidaan sopia Norjaan lähdöstä kahvijonossa neljällä lauseella:WAZAAP:

No mut tarviiko siihen oikeesti enempää?
1 Lähetäänkö norjaan kesällä viikoksi
2 Mikä viikko mennään?
3 Jussin jälkeinen viikko
4 Ok

mut :itkupilli: mä en pääässseeeee:itkupilli:
 
Back
Ylös