• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Talvisäilytys

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja sammy74
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Uusi america alla ja kesä vasta edessä, mutta jo nyt huolena ensi talveksi lämmin ja luotettava (ehkä jopa edullisempi) säilytyspaikka turun seudulta. Motomarketti ei liene ainoa säilytystä tarjoava liike vai onko?
sport05.gif
 
Ehkä ei kannattaisi alkaa tässä vaiheessa kautta murehtimaan puolen vuoden päästä vastaantulevaa ongelmaa. Kyllä se säilytyspaikkaa löytyy aina jostain
062802moto_prv.gif
 
Uusi america alla ja kesä vasta edessä, mutta jo nyt huolena ensi talveksi lämmin ja luotettava (ehkä jopa edullisempi) säilytyspaikka turun seudulta. Motomarketti ei liene ainoa säilytystä tarjoava liike vai onko?
sport05.gif
Motoluukku, TuMP (jäsenille),Powerbike... Vaikka mitä noita löytyy
Tosta linkistä polkaset Triumph MC:n sivuille RAT
Sieltä löytyy kans foorumi... Meitä on sit jo oikeen 4 kpl täällä kuraprunnin varrella...
Keskiviikkona rantaan vaan... Mulla musta 955 Daytona vähän modattuna...
 
Mitä tuollainen talvisäilytys sitten siellä Turkkuses maksaa?
Meinaan että eikö kannattais ajella pyörä maakuntaan jemmaan, kun niitä tyhjiä teollisuushalleja on kerran syrjäkylät täynnä ja lisää rakennetaan..
 
Niinhän vähän meinailinkin, että ei se motomarketin 250 e/talvi olisi halvimmasta päästä. Motoluukun 20 e /kk on ihan ok. Tuli varattua paikka. Kiitoksia vastauksista. Jokirannassa nährään...!
bowdown.gif
 
Back
Ylös