Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Hyvää sekoilua oli tuon ensimmäisen lähdön tuloksissa. Ekaks juhli Ducati ja sitten Suzuki...Aika tiukka kisa oli ensimmäisessä lähdössä, 0,004sek oli Haslam edellä
Vermeulenin toisesta pannutuksesta juttua.Chris Vermeulen saattaa olla kunnolla mustelmilla kun konttasi molemmisa lähdoissä, toivottavasti toipuu seuraavaan kisaan.
Kiitos. Ostin kk :ksi ja heti pelitti.Ja ne voi näköjään kattoo tallenteinakin (video on demand) tuolta.Ja Eurosportin player vaatii sitten nettiyhteydeltä jotain 4 megan luokkaa. 2 ei ainakaan piisaa ilman pätkimistä.Eurosport player on 39,90 vuosi, siinä yksi vaihtoehto jos Eurosport 2 ei ole kanavapaketissa.
Viime vuonna tuli myös Englannin SuperBike sarjaa livenä, ja muutakin mielenkiintoista moottoriurheilua.
Täytyneepä eka testata kuukausi, 4.9e, josko toi "toimis".
http://videos.eurosport.com/eurosport-player/teaser.shtml?
Onkos veikkauksia, paljonkohan herroilla oikein on tuota kyytiä Phillip Islandin maalilinjan kohdalla? Itse voisin vetää hatusta, että ~250-270km/h.... jos tuo osuisi about kohdilleen, niin se tarkoittaisi sitten sitä, että Haslam voitti reilun 100 kilometrin kilvanajot noin 25-30 senttimetrillä! Tuon kuvankin perusteella se on luokkaa puoli renkaanmittaa..Tässä vielä tuon ekan lähdön "photo finish":
![]()
Onks ~puoli renkaanmittaa hitaammassa vauhdissa (alle ton ~250-270km/h) enemmän vai vähemmän ku toi 25-30cm...?Onkos veikkauksia, paljonkohan herroilla oikein on tuota kyytiä Phillip Islandin maalilinjan kohdalla? Itse voisin vetää hatusta, että ~250-270km/h.... jos tuo osuisi about kohdilleen, niin se tarkoittaisi sitten sitä, että Haslam voitti reilun 100 kilometrin kilvanajot noin 25-30 senttimetrillä! Tuon kuvankin perusteella se on luokkaa puoli renkaanmittaa..
Tietysti jos malttaa odottaa sunnuntai-iltaan tai ehkä maanantaihin, niin hyvälaatuisina torrenttina löytynee esim. täältä.
Olisikin suoraan torrentti, mutta löytyy vain linkit Rapidsharessa oleviin dlc-tiedostoihin, jotka ovat puolestaan vain jdownloader-nimisellä ylimääräisellä softalla decryptattavia torrenttiurleja - kai. Oma kiinnostus loppui tuossa javan kohdalla. Pitäkööt tunkkinsa.Tietysti jos malttaa odottaa sunnuntai-iltaan tai ehkä maanantaihin, niin hyvälaatuisina torrenttina löytynee esim. täältä.
Loistava linkki![]()
Näköjään löytyy BSB myös tuolta![]()
Huvittavaa tuo suikka-mania vaikka itselläkin on ollut pari gikseriäGo Haslam!![]()
Mitäs huvittavaa siinä on? Olisiko seksikkäämpää hehkuttaa bemua tai dukutinta? Jammuu olis ihan fantsuu kans, mutku se helikopterimoottoripippeli nyt ei ihan "pelitäkkään" ja se ihku Spiessi nyt meni jo motoilemaan GP:heeseen!Q?!?!??!?!?!?! Vai hä?Huvittavaa tuo suikka-mania vaikka itselläkin on ollut pari gikseriäGo Haslam!![]()
![]()
No toivotaan että sinnekkin päin tulisi pitkästä aikaa menestystä Oikeiden kuskien myötä.
Pyörässähän kun mitään isompaa ei ole tapahtunut sitten viime vuoden kun kynnettiin keskikastia tai sen alle.
Juuri tämä on huvittavaaMitäs huvittavaa siinä on? Olisiko seksikkäämpää hehkuttaa bemua tai dukutinta? Jammuu olis ihan fantsuu kans, mutku se helikopterimoottoripippeli nyt ei ihan "pelitäkkään" ja se ihku Spiessi nyt meni jo motoilemaan GP:heeseen!Q?!?!??!?!?!?! Vai hä?Huvittavaa tuo suikka-mania vaikka itselläkin on ollut pari gikseriäGo Haslam!![]()
![]()
No toivotaan että sinnekkin päin tulisi pitkästä aikaa menestystä Oikeiden kuskien myötä.
Pyörässähän kun mitään isompaa ei ole tapahtunut sitten viime vuoden kun kynnettiin keskikastia tai sen alle.
Korjaisin sen verran, että KUNNOSSA OLEVIEN kuskien myötä.Huvittavaa tuo suikka-mania vaikka itselläkin on ollut pari gikseriäGo Haslam!![]()
![]()
No toivotaan että sinnekkin päin tulisi pitkästä aikaa menestystä Oikeiden kuskien myötä.
Pyörässähän kun mitään isompaa ei ole tapahtunut sitten viime vuoden kun kynnettiin keskikastia tai sen alle.