• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Räyskälä SM RR-kisat 7-9.8.2009

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Kukko
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Hei kaikki!

Tervetuloa Räyskälään!
Kisasivut
Vielä olisi akuutti pula ratatuomareista, jos sinulla on aikaa niin tule ihmeessä paikalle, Kahvakopla tarjoaa majoituksen ja ruokkii sinut työpanostasi vastaan ;)

Katsomaankin olette tervetulleita.

Jos pääset hommiin niin ilmoittaudu Ari Jokiselle 0408413370

Terveisin
Jermu Kukko
Kilpailunjohtaja
Kahvakopla ry.
 
Lauantaina on ohjelma täynnä kaikenlaista, mutta asiaan vihkiytymätön ei ihan heti osaa keksiä, mistähän noissa 20 minuutin pätkissä oikein on kyse?
 
Ennen klo 12 lauantaina on varmaankin jokaisen luokan aika-ajo ja sitten taas klo 13.20 alkaen kisalähdöt jokaiselle luokalle, näin veikkaisin. On kyllä kieltämättä hieman sekavasti ilmaistu.
 
Kysymys: Lippuja saa ilmeisesti portilta lauantaina, oli ratana mikä tahansa? Ettei tarvitse ennakkoon tilailla? Itsellä ajatus mennä Motoparkiin, enkä viitsi sen takia uutta topicia tehdä
smile_org.gif
 
Oli mukavaa seurata finaalia.
harmi, että ei ollu telttaa mukana
sport05.gif
no tulipahan suhattua 450km mutkapätkää
 
Back
Ylös