• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Ratapäivä Kemora 30.-31.5.2007

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Sumppa
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Hienosti toimi järjestelyt sun muut, eikä kelitkään olleet pöllömmät
smile_org.gif


Kiitettävää löytyis enemmänkin, mut isoimmat kiitokset Deciekselle ja PoS:lle loistavista varikkopuitteista, Andylle ajolinjoista ja Lanatille alustan säädöistä + muista arvoikkaista vinkeistä.

Hauskaa oli, mahollisimman pikasesti uudestaan.

Ps. Kelju K. Eipä kiittämistä... Kiva jos oli jotain apua. Tosin linjat kovin pielessä, mut kivempi ajella "tutkaparina".
 
Kiitos täältäkin onnistuneista ratapäivistä. Järjestelyt toimivat, radalla oli hyvin tilaa ajaa ja meininki mukavaa. Isäntä tuli kotiin eilen Töölöön sairaalasta ja voi kohtuullisesti. Kesän ajot ajettu, mutta täytyy ajatella positiivisesti; tulevia kesiä, ajoja ja kisoja. Tänään jo romplasi Apriliaa, mutta kauluri ja leikattu peukalo sekä kipsi vähän hidastivat "toimintaterapiaa".  

Toivottavasti endurance ajetaan myös ensi kesänä ja viivalle saadaan lisää naisia! Hyvä Suvi osallistumisesta!  

Perjantaina pakataan kimpsut ja kampsut Joutsaan naisten crossileirille!

Terv. Eeva
 
Kiitos minunkin puolesta kaikille. Hauskaa oli! Sumpalle ja Tommille kiitokset sekä myös Jarkolle aka MadManille suuret kiitokset koulutuksesta ja neuvoista joita me kaikki ryhmässä olleet kuuntelimme suurella tarkkaivaisuudella...

Paitsi ehkä nyt sitä "nyt ajetaan seuraavaksi tasaisella 80km/h nopeudella maantie ajolinjoja..."
biggrin.gif


Muutama kuva tuli myös otettua joten jos ei omaa ajoa löydy Decies:en listasta. Niin kato TUOLTA

Heinäkuussa KEEE MOOO RAAA AAA AAN!!!
062802moto_prv.gif
 
Kiitokset myös minun puolelta!
Oli enskertalaisen hyvä käydä ajelemassa. Varsinkin kun vauhtia alkoi tulemaan hommaan ihan varkain jo ensimmäisien settien aikana!

Eilen ja tänään tuli myös tahkottua Kemoraa manselaisten omilla päivillä, että alkaapa olemaan kohtapuoliin ns. takki tyhjä
nixweiss.gif


Suuret kiitokset myös immeisille, jotka auttoivat "rossipyörän" saamisessa ympäri-ämpäri radalle sopivaksi!
 
Nyt saatu kuvatkin koneelle, huonolaatuisiahan noista vaan tuppaa pokkarilla tulemaan.
kliks
Kuvia myös MP-Tuen ajoista 1.-2.6.
Kaikkien nickejä en tiedä ja kaikkien pyöriä en tunnista, ei saa suuttua jos puuttuu kuvateksteistä  
smile_org.gif
 
Joo nyt on sit kotiuduttu... Venyi vähän tuo Kemoralla oleskelu
smile_org.gif
Olin tuolla orgin seteillä ekaa kertaa liputtamassa ja sehän se vasta hauskaa olikin, varmasti tulen toistekin! Lipulla näkee meinaan sitä ajoa hieman eri tavalla!
 
Back
Ylös