Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Mitsun td04-16t sekä garretin gt28rs on monien muiden hyvien joukossa kaksi hyvää. "Pieni" ahdin "herää" aikaisemmin ja iso taas jauhaa kovaa ja korkeella eli osta iso.
Kuutiotilavuutta ei voi suoraan verrata autoihin, koska mopon kone jenkaa enemmän -> enemmän virtausta.
0,7baria on ympäripyöreästi vakiokoneelle on realistinen lukema.
Proboost on taikasana johon vielä törmäät, hommaa se, pääset vielä kesällä ajamaan.
ps. varaudu vaparipojujen jeesusmaiseen kättenlevittelyyn ja valistamiseen, äläkä kerro vaimolle
no niin täältähän rupes löytymään kunnioitusta herättävää asiantuntemusta...ovat kuulemma saaneet garretin ainakin sopimaan katteiden alle piiloon,miksei muukkin varmasti mee.se onkin sitten makuasia,tartteeko se olla piilos