Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
mä en nää niitä ikkunastakaan, pöh. Ny aurinko paistaa ja prkl kotilolla häivyin liikkeelle kun satoi vettä.Näytätte (ja kuulutte) just ajavan Evitskogintietä kohti Siuntiota![]()
Liekö ihan sattuma, että ajatte letkassa ohi "melkein ikkunan alta"?![]()
Joooo kyllä vaan ajettiin! Ja ihan sattumalta, ei me tahallaan sua kiusattas, ehkä... Ja vilkutinkin sulle siinä matkalla (ja joku muukin tais vilkutella) jos vaikka oisit ollu katollaNäytätte (ja kuulutte) just ajavan Evitskogintietä kohti Siuntiota![]()
Liekö ihan sattuma, että ajatte letkassa ohi "melkein ikkunan alta"?![]()
Joo joo heiluttelin räpylää varmuuden vuoksi jos oot siellä katollaNäytätte (ja kuulutte) just ajavan Evitskogintietä kohti Siuntiota![]()
Liekö ihan sattuma, että ajatte letkassa ohi "melkein ikkunan alta"?![]()
etten se ois ollu minä sillä dukella? mä hypin loppumatkasta letkassa eteenpäinjoku nainen ajeli siin melkee loppumatkasta mun edessä... hienot liekit tuli putkesta moottorijarrutuksissa... ois pitäny ottaa makkaraa mukaan niin ois voinu grillailla taukopaikalla![]()