• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

PK-torstai 9.6.11 klo 18:00

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja GuessWho
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Hyvää settiä, kiva ajella.
Kiitokset vetäjälle ja "perämiehelle".
Saatoin olla toinen noista paluumatkan Kawoista?
 
Erityiskiitos Tompalle ja Sikivikille ja kaikille muille normikiitos seurasta. Hyvä oli setti.

380km mutkia kotoa-kotiin:

NSTScreenShot.jpg
 
Kiitos taas vedoista, olikin mulle ihan uusia mutkia ja vauhtikin oli varsinkin tauon jälkeen ihan kohdallaan
062802moto_prv.gif
 
Hyvät kruisailut, kiitos vetäjille ja muillekin mukana olleille. Samassa porukassa ajelin ja poistuttiin kehä I:lle.
062802moto_prv.gif
 
Hyvin kulki ja kivaa oli, tulipahan uskallettua pikkaisen normaalia edemmäs letkassa niin alkoi olemaan sopiva matkavauhtikin. Kiitoksia kaikille!
062802moto_prv.gif
 
Kiitos veturille ja perämiehelle - oli kivaa. Ja kiitos kaikille kun pakoputki säilyi kuivana.
 
Kiitos mahtavasta reissusta.
Ekat pari taukoa meni edemmäs hiipimiseen mutta sitten se vauhtikin rupesi olemaan kohdillaan. Mahtava reissu taas kerran!

Ei edes vastaantulleet poliisit välittäneet menosta.  
033102beer_1_prv.gif
 
Kiitokset myös kaikille tasapuolisesti. Hyvät mutkat ja parit uudet pätkätkin itselle
smile_org.gif
 
Ei edes vastaantulleet poliisit välittäneet menosta.  
033102beer_1_prv.gif
Miks ne välittäs ku ajellaan sivistyneesti ja maltilla
wink.gif


Kiitos kuuluu ensisijaisesti kaikille teille osallistujille ja speciaalisti sikivikille lohdullisen varmasta pukamatyöskentelystä.

Mahtava henki, soppeli letkakoko, ei liikoja odotteluja ja mikä parasta tälläkään kertaa ei aineellisia, eikä ruumiillisia vahinkoja.

Henkisiä kylläkin
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


Kesä kauneimmillaan, tiet loistokunnossa ja visiirissä tarkkaan laskettuna 482 itikanraatoa. Tästä on nasta jatkaa samalla tiellä mutta eri teillä...
 
Jep, jep. Mahtipätkät. Perässäkin sai ajella ihan mukavaa vauhtia. Kaka mokaa siellä tuli, ihan eka käännös ja sit se yx, mut niistäkin selvittiin. Kiitos kaikille mukavasta seurasta, ja ei kun ens kertaan.
bowdown.gif
bowdown.gif
 
Kiitokset taas mahti-peekoista. Vähän on moponkäsittelytaidot ruosteessa ja silmät puuta, mut ehkä tää tästä.

Henkiset vahingot on parhaita
biggrin.gif
 
Kiitokset veturille, pukamalla ja kaikille muille mukavast seurasta!
Olikin minun eka PK tällä kaudella (ku ei oo ajemmin ollu kelit kohalla/oo huvittanu ajaa...)  
tounge.gif
 
Kivaa oli hyvät reitit oli hujoppi taas keksiny, ja siki taas jaksoi paimentaa. Ilo seurata tätä fiilistelyä. Kukaan ei kitise ja piipitä
smile_org.gif

Tätähän se mopoilu on , hyvä jengi ja reipas meininki .
062802jumpie_prv.gif
 
Back
Ylös