G
Guest
Guest
Niin nyt ois, mutta sadetutkan mukaan klo 6 - 7 alkanee sataan. Josko tuliskin Hondalla käymään kahvella.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Pyh... ne on vaan pieniä hajanaisia kuurojaNiin nyt ois, mutta sadetutkan mukaan klo 6 - 7 alkanee sataan. Josko tuliskin Hondalla käymään kahvella.
Eihän tommosta voi unohtaaEdittiä: Muista sit PKP huomenna se väljien ja jarruttomien kalsarikänni-meeting..![]()
Mitä väljää siinä mopossa on?Mut tulipahan käytyä mehulla ja toteemassa että sen verta on väljää mopossa, että enää ei uskalla ajella..![]()
Oiskohan ohjauslaakeri..Mitä väljää siinä mopossa on?Mut tulipahan käytyä mehulla ja toteemassa että sen verta on väljää mopossa, että enää ei uskalla ajella..![]()
![]()
Ja taisitte vetäistä myös Myrkyläntietä kun satuin ikkunasta kurkistamaan. Ja joo, yhä 60 rajoitusta noudattaen...Joo tästäpä vetelitte koko porukan voimin meitin kyläraittiapitkin klo 19.00 aikoihin pienen vesisateen saattelemana , muuta suunta oli kuitenkin oikea ja ennenkaikkea vauhtinne( 60 alue heheh ).... kohti loputtomia mutkateitä ja taivaan kirkkautta....![]()
( Jokaisessa meissä asuu pieni runoilija )..![]()
![]()
No perkule, kannattaa käydä näyttämässä huollossa. Jäkessä MSA-Centerissä huoltavat näitä ja siellä mulla tuttu kaveri huollossa. Käväisepä vaikka siellä, niin voisi varmaan vilkaista samantien onko vika laakerissa vai missä...Oiskohan ohjauslaakeri..Mitä väljää siinä mopossa on?Mut tulipahan käytyä mehulla ja toteemassa että sen verta on väljää mopossa, että enää ei uskalla ajella..![]()
![]()
![]()
On jo jonkin aikaa vaihtelevasti tuntunut joku klappaavan, mut nyt tuntuu jo tosi pahalta ajella. Jarruissa varsinkin..
Täytyypi käyttää se jossain näytillä.
Jos se täristää jarruttaessa, niin vie kiiruusti huoltoon... Tuhosin viime kesänä yhdet jarrulevyt, kun etufillarin laakerit sökönä.Oiskohan ohjauslaakeri..Mitä väljää siinä mopossa on?Mut tulipahan käytyä mehulla ja toteemassa että sen verta on väljää mopossa, että enää ei uskalla ajella..![]()
![]()
![]()
On jo jonkin aikaa vaihtelevasti tuntunut joku klappaavan, mut nyt tuntuu jo tosi pahalta ajella. Jarruissa varsinkin..
Täytyypi käyttää se jossain näytillä.