• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

PK -> Botniaring 12.7.

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja riisor
  • Aloituspäivä Aloituspäivä

riisor

MotOrgBike-vastaava, moderointivastaava
MotOrg ry jäsen
Moderaattori
Motorg ry hallitus
Betatestaaja
Tarjolla matkaseuraa niille, jotka vievät itsensä ja moponsa rataviikolle ajamalla sunnuntaina.

Lähtö sunnuntaina 12.7. klo 14:30 Lahnuksen Shelliltä ja määränpäänä siis Jurva. Jos keli on kohdallaan niin mennään mutkateitä, kaatosateessa vedetään vähän isompia. Matkaa on nelisensataa kilometriä ja koitetaan olla perillä kymmeneen mennessä. Käydään jossain matkan varrella safkalla.

Ilmoittautukaa tähän ketjuun niin tiedän ketä odotella paikalle.
 
Off-topic: oikea asenne, vedin itse 8 pv:n sisään Motopark, Botniaring ja Alastaro, yht. n. 3000km, kaikki ajamalla matkapyörällä ZX6R ;-)
 
menettekö Hyvinkään ohi koska?
Voisin liittyä remmiin mukaan jos aikatauluun sopii...
 
Mä voisin lähteä matkaan, ellei nyt ihmeitä satu.

Pakukyytikin kyllä kelpaa.
tounge.gif
 
Täältä tulee yksi matkalainen lisää. Tosin jatkan sitten vaasaan asti itsekseen.
 
Back
Ylös