Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
jammu sanoi:Milloin viimeistään pitäisi olla paikalla 3.11 ennen laivan lähtöä ?
suzukai sanoi:Ei tähän kysymykseen voi vastata. Jos vastaan että klo 10.30, niin silloin kaikki tulee vasta tuolloin satamaan. Eiköhän olla ajoissa satamassa, niin ei kenenkään tarvitse myöhästyä.
Karkov sanoi:Laivaliput ja muut lippulaput vissiin jaetaan sitten siellä Katajanokan sataman baarissa, oletan? Varmistan vaan, että eihän mitään oo pitäny postissa tulla?
Karza sanoi:No voihan perkules! Meni vuorokaudella ohi, perjantaina 2.11. firman pikkujoulut Tallinnassa, paluu lauantaina....![]()
Karza sanoi:No voihan perkules! Meni vuorokaudella ohi, perjantaina 2.11. firman pikkujoulut Tallinnassa, paluu lauantaina....![]()
Lowkku sanoi:Millä porukka menossa satamaan? Tikkurilan paikkeilta kukaan omalla kyydillä johon vois tuuppautua mukaan?![]()

Karkov sanoi:Läheltä Tikkurilaa kyllä tulossa, Itä-Vantaalta. Kyydistä en vielä tiedä, että meenkö omalla ja jätän satamaan, vai otanko taksi/juna. Voi olla, että mahdolliset etkot myös vaikuttaa asiaan.![]()

sikiviki sanoi:Sitä omaa autoa saattaa joskus olla hankala ajaa sieltä satamasta pois.![]()