• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

.ORG! goes "Tallinna" 2018

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Goofy S
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Kiitoksia kanssa matkustajille, olipas reissu.
Jonkin verran hauras olo vieläkin.
 
Ja meillä kaikilla oli taas niin mukavaa!
Kiitos kaikille teille jotka olitte mukana hauskuuttamassa meitä muita.

Siitä poreallassekoilusta ei tainnut kukaan (onneksi) ottaa kuvaa.
Melkoista sotkua... :grin:
 
Että semmonen reissu. Kiitos ja anteeksi. Ollille erikseen kiitti kyydistä
 
Sehän olisi jo seuraava risteily tienattu:

Tienaa ennenjulkaisemattomalla juorulla ja/tai kuvalla jopa 5 000 euroa!
Maksamme kaikista Seiskassa tai Seiskan netissä julkaistavista juoruista palkkion, herkullisimmasta jopa tuhansia euroja! Vinkkipalkkio maksetaan ennenjulkaisemattomista juoruista!


https://www.seiska.fi/contact/user_tips
 
Kylläpäs oli hauska reissu! Niin hauska, että vielä näin maanantain lounaalla piti ottaa se eilen väliin jäänyt palauttava tuplasalamipizza. Ehkä se tästä, pikkuhiljaa..
 
Olihan taas reissu, hauskaahan oli paitsi sunnuntaina aamulla vähän pelotti.. Rantahotellit on kyllä silleen hassuja että ne pruukaa aina keinua sunnuntaina, sentäs paatti takaisin pohjolaan kulki vakaasti. Harvemmin tullut nautittua juomia noin maltilla ja silti ihan tillin tallin :polonen:

ps. Hessu, kiitos reissun orderoinnista! Olihan kiva olla mukana ihan matkustajana.
 
Olipahan hauska reissu. ISO kiitos järjestäjille! Nyt vaan odotellaan että tää vapina loppuisi....
 
Kiitoksia järjestäjälle. Hieno reissu. Ens vuonna voitaisiin mennä johonkin hieman enemmän ihmisten ilmoille.
Org goes Berlin vaikutti myös toteuttamisen arvoiselta idealta
 
Goofy S sanoi:
Siitä poreallassekoilusta ei tainnut kukaan (onneksi) ottaa kuvaa.
Melkoista sotkua... :grin:

Se onkin ainoa mikä harmittaa. Mun muistikuvan mukaan 12 ihmistä teekupin kokoisessa altaassa, siitä olis ehdottomasti pitänyt saada kuva :D
 
Back
Ylös