Salmon
Ugalabugala
Motoristorante sanoi:Oihan noita vielä, tuli maksettua varmuuden välttämiseksi.![]()
1paikka jäljellä
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Motoristorante sanoi:Oihan noita vielä, tuli maksettua varmuuden välttämiseksi.![]()
heppi sanoi:Moro, tuli hieman muutoksia suunnitelmiin,.....

Motoristorante sanoi:Ai niinko pieni €htoollinen? Älkää sit aloittako liian aikaisin, ehtii Alan miehetkin mukaan...![]()

Ennen puolta päivää saattaa terdellä olla vielä istumapaikkojaKarkov sanoi:Älä hätäile, mennään tänävuonna vähän aiemmin ja nopeammin.![]()

Bartti sanoi:Ennen puolta päivää saattaa terdellä olla vielä istumapaikkoja![]()
compinho sanoi:Huh, meinas säikäyttää kun unohtu.
Vielä oli petipaikkoja tarjolla, kiitokset loistavasta palvelusta!
Huonetoveriksi kaipaillaan viinaksiin päin kallellaan olevaa löysemmällä pipolla varustettua henkilöä.
mart-t sanoi:Mites täyttääkö kriteerit?
katso liitettä 12978
JMH sanoi:Tällä ei ole pipoa laisinkaan, ja pitää oluesta![]()
Jonezi sanoi:Onks Corona mukamas olutta?
JMH sanoi:On. Se on kepeä hellepilsneri.
Vaikuttais tykkäävän enemmän pullosta kuin oluesta. Voisin ottaa selvää onko se hyvä vai huono.JMH sanoi:Tällä ei ole pipoa laisinkaan, ja pitää oluesta
![]()
compinho sanoi:Vaikuttais tykkäävän enemmän pullosta kuin oluesta. Voisin ottaa selvää onko se hyvä vai huono.

compinho sanoi:Vaikuttais tykkäävän enemmän pullosta kuin oluesta. Voisin ottaa selvää onko se hyvä vai huono.