G
Guest
Guest
Mun lempparini Held'illä...Allright 259,- / Motovelhot 189,-
http://www.held-biker-fashion.de/site.ph....id=6430
http://www.held-biker-fashion.de/site.ph....id=6430
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Mun lempparini Held'illä...Allright 259,- / Motovelhot 189,-
http://www.held-biker-fashion.de/site.ph....id=6430
No kuvittele nyt tää teknokansa liivit päällä....onko nahkaliivit ajanu aikansa ohi ? Vai leimaako liikaa ? Voisko ajatella vaihtoehtona ?
Juuri tuotahan (melkein) tarkoitin. Ainut vaan että minä tahdon nahkaaKannattaisiko noita klubitakkeja lähteä suunnitelemaan kahta erilaista kun porukan mielipiteet tuntuvat pääosin jakaantuvan myös kahtia?
Vaihtoehtojahan voisi olla edullisempi kevyt rotsi ja suojilla varustettu ajotakki. Näin isolle osalle kiinnostuneista löytyisi se mieluisempi vaihtoehto. Ihan kaikkia tälläisessä hankkeessa tuskin onnistutaan miellyttämään, mutta eipä se kai mikään uutinen ole. Paras tilanne olisi jos molemmat rotsimallit löytyisi samasta paikasta jolloin voisi kuvitella että hinnatkin olisi normaaleja edullisemmat.![]()
Kyllä minäkin ajelen mielummin kunnollisella takilla, mutta kun sellainen jo on, pikemminkin kysymys on siitä että ihmiset haluaa ajotakin lisäksi tuollaisen Org Clubi takin...Mä pidän mielummin kunnollista (maksaa luonnollisesti hiukan enemmän), kuin kinkkanaa halpismallia. Richa on OK
saa, jäi noi "tekniset tiedot" laittamatta, elikkä:Saakos nuo takit vetoketjulla yhdistettyä housuihin ?
Jos noista pitäis henk.koht. valita, niin nahkatakki 1 taikka cordura 1 ja Dainesen nahkarotsi saa jäädä hankkimatta![]()
Löytyiskö noista nahkatakeista jostain vielä lisää kuvia esim. taka-osasta?Ei nyt kaikkein edullisin, mutta kohtuuhintainen vaihtoehto josta löytyis tekstiili- ja nahkaversiot olis tässä:
nahkatakki 1
nahkatakki 2
nahkatakki 3
cordura 1
cordura 2
Itse tarvin kunnollisen nahkatakin. Nää puuhiksen ehdottamat oli tähän mennessä ehdottomasti parhaat