• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Onko enää KTM-katupyörän "virallista" huoltoliikettä Espoossa?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja maakus
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Onko enää KTM-katupyörän "virallista" huoltoliikettä Espoossa?

Pitäisi SDR1290 viedä keväthuoltoon, mutta onkos Espoossa hyvää huoltoliikettä KTM:lle? Ja jos ei, niin mikäs on Länsi-Espoota lähimpänä hyvällä hintalaatusuhteella oikaistuna?

Kiitos ja kumarrus :thumbup:
 
rampas80 sanoi:
Racing Bike sijaitsee nykyään Vantaalla lentokentän vieressä.

Tuolla ei ole kuin oransseja rättejä. Mopot oli ainakin viime viikolla kaikki Nurmijärvellä. Eikä mopoja ko tilaan kyllä mahdu Vantaalla.
 
Huolto ainakin piti sinne aueta muistaakseni viimeistään tällä viikolla, sanoivat että muutto loppusuoralla.
 
Olikos siinä Örthenin vieressä mitään huoltoa KTM:lle, joku sellaisestakin mainitsi, siis siinä Vantaan Bike Worldin huudeilla?
 
Back
Ylös