Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
rampas80 sanoi:Porkkalantie aivan järkyttävän huonossa kunnossa.
DizzySpell sanoi:Harmaa Bandit Leppävaara Espoo noin 13:10 (10.6.), olikohan Shadin sivulaukut ja takavalon yläpuolella org-tarra.
Kouvostolainen sanoi:Org-tarrasta tuli mieleen, että mistähän niitä saa? Samoin haluaisin ostaa hupparinJos löytyisi tuolta kaupasta, niin lisäisin innolla samaan ostoskoriin jäsenyyden kanssa.
Tuo Oinasjärventie on kyllä sellainen elämys että suosittelen käymään. Superillakin pitää vähän katsoa mistä ajaa, Millellä joutui pitämään tauon kun selkä ei kestänyt istua ja se on vähän huono ajaa tapeilta pitempää siivua.Koheltaja sanoi:Käy ajamassa Kiikalan suunnalla Oinasjärventie niin tiedät millanen on järkyttävässä kunnossa oleva pikitie, siihen nähden Porkkalantie on hyvässä kunnossa...
Äsken ajoin Porkkalantien edestakaisin eikä se mun mielestä nyt niin kamalassa kunnossa ole, tai sitten se tuntui siltä koska viime päivät on ajettu mettä- ja sorateteitä![]()


Luulen että se taisi olla meikäläinen. Oltiin kavereiden kanssa vappu-ajelulla.väizki sanoi:Orggimoro tuli kolmen pyörän poppoolta porvoo - hinthaara välillä, kukas myöntää? Tossa puolisentoista tuntia sitten. Sinisellä fazerilla tulin yksin porvoon suuntaan.
Kyllä, noin 0:52-0:55 kohdilla.Willkey sanoi:Siinä pieni kollaasi. Ehkä joku löytää itsensä: https://youtu.be/x6YRmFNgY4A
varo vaan ettei darvin tuu, tollases aamuletkas hytti totaalipystyssa jonoturvavälein on verenkaivuuta kypärästä. mut oli kyll hurja, ja tyhmä 