Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Etit netistä service manualin. Siin se on selostettu erittäin selkeesti.Nopeusanturi tulisi ensin mieleen,mutta missä se on ja miten sen voi tarkistaa?
Veikkaan että tässäkin nopeustieto tulee mittarille ECU'lta omalla johtimellaan, näkyy sähkökaaviosta mikä väri.Siis kyseessä on yamaha r6 -04.Ja nyt ensimmäisen varovaisen koeajon aikana huomasin että nopeusmittari ei pelitä eikä matkamittarikaan.Kierrosluku,valot ym.toimii normaalisti.Eli mistä lähteä vikaa hakemaan?Nopeusanturi tulisi ensin mieleen,mutta missä se on ja miten sen voi tarkistaa?
r6 -03 serv man sanoo:Etit netistä service manualin. Siin se on selostettu erittäin selkeesti.Nopeusanturi tulisi ensin mieleen,mutta missä se on ja miten sen voi tarkistaa?