a-pp sanoi:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
a-pp sanoi:

shyhander sanoi:On muuten rajun värinenPitäis olla näkyvä!
JORKKA_ sanoi:VINKKEJÄ?
-Meikäläisen puvun hihat oli tehty perseelleen ja ovat liian pitkät ja "isot".
-Nyt Andrea pyytää minua lähettämään puvun takaisin Italiaan korjatakseen virheen. Ihan hieno idea mutta aikaa menee vähintään 2-viikoa kesken ajokauden joten sekin harmittaa muun säätämisen lisäksi.
...Mutta varsinaiseen asiaan. Keskustelun yhteydessä ilmeni että joku tilaajista oli lähettänyt tavaraa Andrealle varsin kohtuulliseen hintaan joten jos joku osaa antaa vinkkiä halvasta kuljetustavasta niin antakaa ihmeessä vinkkiä.
....Tosin en näe että minun edes pitäisi selvittää asiaa joka on heidän virheensä aiheuttama...mutta mutta....Yritin myös ehdottaa että korjaisimme puvun Suomessa ja he maksaisivat sen joka ei ilmeisesti passaa :/
Ihmetyttää myös ettei heillä ole sopparia minkään kansainvälisen yhtiön kanssa joka järjestäsi kuljetuksen. Lisäksi kaverin englanti on niin surkeaa että välillä jopa epäilen ettei sama kaveri voi kirjoitella noita viestejä![]()

Mietin myös tuota käsittelyä. Tuohon on kai olemassa erilaisia aineita, mutta ehkä se rasva on fiksuin. Nahkaa ja rasvaa siis...sikiviki sanoi:En oo ehtiny vielä koekkäyttää ajossa, mutta kuivana kylläkin. Pikkusen on väljä tosta pötsin kohdalta, ja reisistä. Tais Adrea laittaa liikaa kasvuvaraa, kun en huomannut ottaa farkkuja pois jalasta mittaushetkellä, eli oma moka (2-osanen tourinkimalli). Ootteko muuten alkukäsitelly noita pukuja mitenkään? Valjasrasvaa tai jotain muuta vastaavaa?
jonttox sanoi:Koskas tulee uutta kimppatilausta? omapuku tuli samassa satsissa, mutta 1-osaselle olisi tarvetta![]()
jonttox sanoi:Hyvä tietää, täytyy kysellä saako mittojen mukaan tuota kautta.
jonttox sanoi:Koskas tulee uutta kimppatilausta? omapuku tuli samassa satsissa, mutta 1-osaselle olisi tarvetta![]()