• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Motoristi kaahasi poliisia pakoon 160 km/h

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja GC5
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Aika jännä ettei poliisit saaneet kiinni vaikka motoristi ajo vain 160km/h. Eikös nuo poliisien pakutkin oo turbotettuja, että ne on vissiin ihan pirteitä pelejä ja menee kovempaa ku tuo 160. Motoristi on vaan varmaan sit osannu ajaa ja puikkelehtinut autojen välistä jolloin kytät jääneet taakse.
Mielestäni oikein fiksua että jättivät takaa-ajon tuossa kohtaa.. Aivan turhaa ja vaarantavaa touhua tuossa tilanteessa.



Mutta 160kph, on se hurjaa vauhtia vaan menty sillä bahnilla, olisivat nyt ampumalla pysäyttäneet niin olisi loppunut tuollainen hullu kaahailu.
sport05.gif
 
Nää taivastelujututhan kuuluu tuonne turvallisuus-osioon, mutta kun kerran on täällä niin sanotaan nyt että, että kerrankin oikeus voitti
tounge.gif


-hh-
 
Kyllä ne kulkee kovempaakin kuin 160kmh, ovat hieman tehokkaampia kuin perus transporterit. Ellen väärin muista niin jossain videossa koppalakkien transporter kulki 180kmh.
Vakio T5 korimallin transporter menee 175km/h. Siis se powerdiesel koneellinen. On kokeiltu
biggrin.gif
Ounastelen miliisien vaunujen kulkevan enemmän. Mutuheittona vielä että poliisiauton pitäisi yltää 200km/h nopeuteen.
 
Back
Ylös