Onko tuo sama kaveri kehittänyt myös bensankulutusta alentavan lisäaineen, jota niin innokkaasti mm. huuto.netissä myydään?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
"Asia"yhteydestä irroitettuna sen voisi noinkin kääntää."Kaikki motoristit ovat altistuneet erittäin matalataajuuksiselle elektromagneettiselle säteilylle, joka on ollut peräisin pyörän istuimesta, Chipkar kertoo." Istuimesta?![]()
Voi vitsi - onkohan joku tosiaan sanonut noin vain onko käännösvirhe?
Kaikki aiheuttaa syöpää. Kysymys vain on ehtiikö sitä kuolla ennen kuin tauti iskee.Kohta varmaan piereskelykin aiheuttaa syöpää?Moottoripyöräilyn harrastamattomuus aiheuttaisi minulle syöpää...ainakin kuvainnollisesti korvien väliin...![]()
![]()
![]()
Mites 1000cc?Multa sais ostaa pilleritä jotka estää syövän mopoillessa. Punaiset pillerit yli 1000 cc pyörien omistajille, siniset alle 1000 cc, ja keltaiset mönkkärimiehille. 10 kpl / 150 €, org:in jäsenille 1 % alennus. Huom. jos käyttää sinisiä, tai punaisia pillereitä, ei saa ajaa mönkijöillä tai Can Am:in Spyderillä, voi tulla herpes![]()
Bensiini pitää MUISTAA ! P Y Ö R T E I S T Ä Ä.... bensiinin pyörteistäjällä kumotaan kaikki haitalliset vaikutukset...Tuohonkin vaivaan auttaa Hobi-hirvivaroitin! Hobi tuottaa moottorin kanssa vastakkaisvaiheisia sähkömagneettisia aaltoja => Kumoaa moottorin haitallisen vaikutuksen.
![]()