• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Miten löysit Moottoripyörä.org:in?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja mico
  • Aloituspäivä Aloituspäivä

Moottoripyörä.org -

  • Löysin hakukoneella

    Ääniä: 0 0,0%
  • Kaveri kertoi

    Ääniä: 0 0,0%
  • Törmäsin sivustoon muun asian yhteydessä

    Ääniä: 0 0,0%
  • Muu, mikä?

    Ääniä: 0 0,0%

  • Ääniä yhteensä
    0
Google heitti eteen vuosia sitten
thumbs-up.gif
 
Etsin rata-ajo hommia kaveri kertoi orgista...
Nyt on tullu tänä kesänä käytyä muutaman kerran radalla.
wink.gif
 
Jostain syystä joskus tänne eksyin ja sitte rupesin tutustumaan sivustoon paremmin ja totesin että perkele, rekisteröinpä tänne!
 
Se oli silloin v. 2002 kun kesä oli kuuma jne. kun tämä sivusto perustettiin ja sitte tapailtiin.Siitä tuli jokseenkin pysyvä suhde.Välillä pois ja taas takaisin  
tounge.gif
 
Kanada! Eikun siis Kawasaki!
Joku kumma ääni kuului jakopäästä ja sitä kuukletin. Orgissa kerrottiin, että siitä äänestä tietää Kawasakin olevan käynnissä...tjsp.
 
Kaveri tästä paikasta 'kertoi'. Muutaman kerran katselin kun kyseinen henkilö täällä pyöri ja sitten tulinkin itse lukemaan juttuja.
lookaround_orig.gif
 
Back
Ylös