• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Minkä valmistajan putken omistat

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja jamppa
  • Aloituspäivä Aloituspäivä

Minkä valmistajan putken omistat - ja koet parhaaksi.

  • Yoshimura

    Ääniä: 1 8,3%
  • LeoVince

    Ääniä: 5 41,7%
  • Akrapovic

    Ääniä: 3 25,0%
  • Ixil

    Ääniä: 0 0,0%
  • Devil

    Ääniä: 0 0,0%
  • Micron

    Ääniä: 0 0,0%
  • Laser

    Ääniä: 1 8,3%
  • Racefit

    Ääniä: 0 0,0%
  • Mivv

    Ääniä: 1 8,3%
  • Joku muu, mikä?

    Ääniä: 1 8,3%

  • Ääniä yhteensä
    12
LeoVince
bowdown.gif
 
Viimeksi kiinni on olleet Arrow ja orkkis siinä järjestyksessä. Seuraavaksi mahdollisesti joko omavalmiste, jos APU-2 menee pian läpi, tai sitten MIVV, jos kestää pidempään.
 
Pikkupaskiaisessa Akrapovic.

Isommassa Devilin Trophy. Mikäli joku tietää mistä saa devilin noisekillereitä, annettakoon hänelle virtuaaliolut tietoa vastaan.
033102beer_1_prv.gif
 
Isossa evossa vance & hinesin pro pipe, bulussa remus revolution, xr:ään tulee supertrappin kannut.
 
original BMW, eikä muuhun vaihdu.
Tai siis aina originaali, vaikka pyörä vaihtuukin, ei jaksa leikkiä mökäputkien kanssa. Etenkin kun vakiollakin kiekaisee niin karmeasti, että aivan tasan Apparallan rajassa!
 
Micron lyhennetty slipari paikallaan, mutta kaapista löytyy myös yoshimuran putki. Ahvenistolla jos meinaa ajella joutuu vääntämään ton yoshimuran paikalleen.
062802moto_prv.gif
 
Meaniessa papattaa Raaskin sliparit, orgisvaimentajat oli aika äänettömät. Raaskit jonkun verran kovempiääniset, mutta ei mökäputket silti, kattipönttö jäi paikalleen.
 
600 FZS:ssä kiinni laserin hotcam. hennot äänet mut pikkase kiakasee ku käskee ni äänikin paranee.
buttrock.gif
 
Back
Ylös