• Alkukesän ratapäivät tulevat myyntiin 1.4. klo 18 jäsenille!

Millonkas 05-kausi aloitetaan?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Earache
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Trumppa tärähtää vakuutuksiin 15.4. Mut villi veikkaus on, että tämän kuun aikana on pyörä ajossa. Toivon mukaan.
smile_org.gif
 
Samoin täältä pohjoisesta...on ihme, jos jaksan odottaa toukokuulle.Viime vuonna taisi olla huhtikuun puoliväli...
 
Nelosen sääukko ennusteli juuri, että ensi viikkokin pysytellään siellä -10....-5 lukemissa
confused_orig.gif
Taitaa huhtikuulle kauden alkaminen venähtää  
veryangry.gif
 
1.5 alkaa viimeistään. Toivottavasti kummiskin jo hyvissä ajoin ennen toukokuuta.
 
1.4 alkaa, eiköhän nää tiet täällä etelässä oo jo aika ajettavassa kunnossa!!
062802moto_prv.gif
smile_org.gif
 
Pitkäperjantaina 25.3 tulee Guzzi vakuutukseen. Elättelen toivetta, että sillon vois jonkun pikkulenkin jo heittää... edellyttäen että löydän jostain pilkkihaalarini joka on kadonnu.
 
Pitkäperjantaina 25.3 tulee Guzzi vakuutukseen. Elättelen toivetta, että sillon vois jonkun pikkulenkin jo heittää... edellyttäen että löydän jostain pilkkihaalarini joka on kadonnu.
Kannattaa varmaan tunkea sen haalarin alle muutama kerros
riepuja tai makroflexii, ei sitte palenna niin paljon eikä satu ku ottaa lipat jäätiköllä!
wink.gif
 
TÖSÖS !
Kyllä pääsiäisenä olis mukava aloittaa . Tällä säällä pikkupätkä tietä olis saatava sulamaan tai sitten hiekoitusta on harrastettava .
biggrin.gif

On sitä hullunkirjoissa naapureitten mielestä ennenkin oltu ja taidetaan pysyäkkin .
Vai mitä MChuurre
sport05.gif
 
jos sitä tässä huhtikuun loppupuolella sais ehkä ajoon jo

nyt täällä tulee lunta, jumalauta
veryangry.gif
 
Kesäkuun 1 päivä alkaa mulla, toukokuu menee heti ensimmäisestä päivästä viimeseen päivään asti sievoisella etelämaan retkellä! Tosin jos on aikaa (ja miksi ei pyöräilylle olisi) ja keliä niin huhtikuuta ei kyllä pyörä jää talliin lepään.
sport05.gif
 
Back
Ylös