Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Aleksandri pub on myös loistava. Pyörät saa aidan taakse sisäpihalle, hyvät mökit, hotellihuoneita myös, safka on loistavaa, henkilökunta palvelee lähes 24/7. Aavistuksen tuonne kustomi puolelle kallellaan, mutta hyvin ovat aina meidät majoittaneet, eikä mitään ongelmia ole ollut.
Kesällä tuolla käyneenä suosittelen.
Edullinen ja hyvä majoitus. Pariskunta + lapset apuna pyörittää tuota.
Pyörällä matkustajat -10% alennusta majoituksesta ja pyörät saa talliin.
Aamupala (3,7€) on myös hintansa arvoinen.
Vastaanotto oli varsin mukava: Isäntä opasti pyörän suoraan talliin ja tarjoili heti kuohuviinit tervetuliaisiksi