• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Mahtuuko?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja summo
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Olis tarjolla 200 leveä Diablo sikahalvalla,mutta sopiiko pyörimään Sprint RS:n alla.Yksipuolinen swingi.
 
Tuntuisi,että hyvinkin mahtuu, sataysikympilläkään ei ole mitään tuskaa. Mutta tarkistan aamulla jos ei kukaan ehdi ennen minua.
 
Tarkistettu ja pitäisi mahtua hyvin riippuen tietysti renkaan profiilista. Z6 rengas mahtuisi periaatteessa vaikka kakssataakymppinen.
Nimim: Team reilukerho
 
Onkos tuossa pelissä takavanteen leveys 5,5" vai 6"? Alle kuuden tuuman vanteelle ei kannata noin leveätä laittaa, koska vanne vääntää renkaan profiilin liian palloksi.
 
Special Edition -mallissa on tosiaan 6 -tuumainen. Vanhemmissa RS -malleissa on muistaakseni 5,5 -tuumainen.
 
Back
Ylös