Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Oliko siellä niitä köyhännäköisiä ihmisiä? Siis ostoksilla, ei myytävänä.Mankkaan Lidl:ssä oli kaikki loput mopokamat alennuksessa.esim tankkilaukku 24,90€.latureita ei kyllä ollu,muuta kamaa näytti vielä olevan
Oli tuo laturi pari päivää kiinni ja siinä paloi alussa vihreä valo eli jotain se teki. Toisen päivän iltana ei enää palanu notta olisiko sitten tehnyt hommansa, virtaa mopossa ainakin tuntu olevanTänään sain sitten tavarat jotka kaveri mulle viime viikolla haki:
- liidelin akkulaturin (Tronic H-3056) jonka toimivuudesta en vielä osaa sanoa mutta vaikutti asialliselta
- tukivyö, vaikuttaa asialliselta ja lämmittää mukavasti selkää ilman mopoakin mutta taas tässä kohden muistuu mieleen se dietti joka piti aloittaa ennen kesälomia jo vuosi sitten, nyt tästä pakkaa tulemaan väkistenkin korsetti...heh
![]()
Hinta/laatu todella kohdallaan, ostin sellasen haalarin ja hyvältä tuntuLidl:ssä näkyy olevan hyvä sadepuku myynnissä, hintaa 24 €.
Järkevät ostaa.Köyhät ostaa Lidl:stä!!!!!!!!!!!!!!![]()
Mä ainakin ruuan suhteen pitäydyn kotimaisissa tuotteissa.Laatu hyvä ja työllistän suomalaisia......Eipä noi prätkävermeet hääviltä näyttäneet;no makunsa kaikilla.
Samma här. Vähintään yhtä hyvä kuin kadotukseen joutunut 40 euron hiano ja tekninen windstopper-pussi.Ostin kypärän alle tulevan hupun Lidlistä. Tuulen ja vedenpitävä, hengittävä, alle 8 euroa. Täytyy sanoa että mahottoman hyvä ostos, hinta ei päätä huimannut! Ei tuu kylmä kaulaan ajellessa...![]()
Millä "tolla hintaa"? Laukkuhan oli tännä vuonna tuntuvasti kalliimpi kuin viimevuotinen.Nähtäväksi jää joutuuko tolla hintaa ostaa joka vuosi uuden.
Se "natsisiwan" kypäräpuhelin on ihan kamala laite! Ostin hulluuttani sellaisen vuosi takaperin eikä se kuuloke/mikrofoni hökötys mahdu samaan päähän kypärän kanssa. Se on korvanapin kohdalta n.2cm korkea. Kyllä käyttämättä jää!
Karttakaa siis sitä tuotetta!!!