• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Kuvajahtiajelut Länsi-Uusimaa 2014

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja tonttuj
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
45.
Kauas oli tonttuj päässy...
Koisjärvi sport-areena:
BxSfG5h.jpg
 
Viimeksi muokattu:
Joka päivä tuosta vierestä tullut köröteltyä, mutta ei ole huvittanut lähteä rynkyttämään kuvan perään.
 
Tuosta kuvasta on kyllä vaikea löytää ensimmäistäkään vihjettä. Tuosta tulee mieleen lähinnä joku krematorio.
 
Sek1 sanoi:
Tuosta kuvasta on kyllä vaikea löytää ensimmäistäkään vihjettä. Tuosta tulee mieleen lähinnä joku krematorio.

Rakennuksen päässä seinässä ristin kuva syvennettynä ainakin näkyy kun tarkkaa katsoo. "tornin" päässäkin on risti, mutta sitä ei kyllä kuvasta oikein näe.
Uskoisin, että tuon aika moni tunnistaa kyllä ilman kummempia vihjeitä, mutta annetaan niitä sitten jos ei tunnu aukeavan.
 
Back
Ylös