• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Kuvajahtiajelut Kymenlaakso

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Redo
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Vahva haju saatu google mapsin perusteella. Nyt vaan se aika, että kerkeää sinne ajamaankin... Pirkule!
Jos helatorstaina vaan kelit suo niin voisi olla kuvauskeikan paikka.
 
Silta löytyi täältä.
img3537083.jpg


Ja uutta kehiin:
img3537084.jpg


Laatu ei ole kaksinen ku kamerasta oli patterit loppu ja piti tyytyä omenapuhelimen kameraan. Kuvissahan on vinkkiä, jos vaan saa selvää. :)

Linkkiä suurempaan kuvaan http://kuva1.kuvablogi.com/iso/img3537084.jpg
 
Viimeksi muokattu:
Dääm, pahoja ne vaan pistäävätte :D Puolisen tuntia koitin photoshopilla kikkailla eriväreillä ym. josko sais tekstistä selvää mut ei saanu riittävän montaa kirjainta oikein :grin:
 
Itse juuri huomasin että tuotahan ei näy google mapsista, joten helpotetaan vähän. Nimessä on merenelävä ja paikka sijaitsee alueella jossa ennen on vallinnut kuri ja järjestys. :)
 
Laittakaa myös googlemaps linkki rastilöytöön jos se on mahdollista, niin saa mukavasti vähän hajua siitä, missä rasti sijaitsee. Ainakin tällaselle vasta vajaan vuoden alueella asuneelle ois mukava tarkemmin tietää missä paikat sijaitsee. :thumbup:
 
Täytyy korjailla noita googlemaps linkkejä kunhan piäsee kotia asti. Tällä mobiililla jo kuvien postaus on työn ja tuskan takana.
 
Back
Ylös