• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Kuvajahtiajelut, Etelä-Karjala.

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja TeeHooTee
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
pitihä se käyä konnulla ottaa vauhteja

img3126999.jpg
 
crazy.gif
myöhästyin konnulla käynissä. ja eilen kävin tuolla.. mutta autolla kele.. ja tänään sit sataa kun töistä pääsee. sniif..
 
17072011204medium.jpg

By teehootee at 2011-07-17

Ja tässä uutta jahdattavaa. Täällä myös mukava kahvi- taikka ruokapaikka. Tuli hieman tumma kuva kun sade pääsi yllättämään, mutta eiköhän siitä selvän saa.
 
kuva

metsäpellontien varrella ja kemikaalin vieressä... vai mikä lienee nykyään nimi... ja kuvien laitto taas takkuaa.... eikun uutta miettimään.... (kotikenttä etu nyt taas
smile_org.gif
 
piti oman koneen (tietokoneen) sit tiltata ja kuvien laitto on yhtä tuskaa... tuossa nyt yks pienikokoinen kuva... toivottavasti selvää saa.

jossain
 
Perkele. Kävin tuola "jossain" noin kuukausi sitten mutten enää muista miten sinne mennään  
withstupid.gif
 
_small.jpg


ei kerennyt näppäseen uutta haastetta kun tuli kaljakutsu kuvaushetkellä  
062802moto_prv.gif


edit: ja paikkahan oli suursaimaan lomakylässä, 'päätepysäkillä' Googlemaps
 
Back
Ylös