Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
No vakavissaan - muistan lukeneeni jostain jenkkifoorumilta käyttäjien kommentteja, joissa sanottiin, että tuo ulkonäkö onkin juuri se ainoa toimiva juttu koko härpäkkeessä. Siinä se sitten pököttää pahimmillaan jalan tiellä ja hyvässä lykyssä ei edes laske tehoja.
Tossa M1800:sen tapauksessa luulis auttavan kun orkkikset on ihan naurettavan alimitotetut.. kartiosuodattimilla jo säädettyyn kokoputkelliseen Intruderiin +20nm ja 14hp takarenkaalle.. verrattuna alkuperäsiin.