Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
No tottahan se selvisi. Kontio pidetään siis tänä vuonna 1.-3. heinäkuuta, kontrolli on Polvijärvellä, lomakeskus Huhmarissa. Joensuun nurkilla on tuo, joten vaihteeksi itäsuomessa kekkuloidaan... Ja tänä vuonnahan kontio olikin sitten taas kutsutapahtuma.
Hinta sisältää sisäänpääsyn tapahtuma-alueelle,
Lauantaina aamupalan ja lounaan, sunnuntaina aamupalan,
saunojen käytön, ohjelmapalvelut sekä lauantain ajelulenkin.
Ja tapaat tietenkin muita mukavia lajitovereita...
Lauantain 2.7. Kontion yhteisajelu:
lähtö klo 12 portilta
Lenkki on pääosin pientä hyväkuntoista soratietä vaihtelevissa maisemissa.
Matkan kokonaismitta n.73km ja arvioitu kesto 3h