Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Terve
Liivin vaatima virtamäärä on EMC:n kuvaston mukaan 3,7 ampeerituntia. 12 voltin jännitteellä vaadittava teho on oman käsityksen mukaan 44,4 wattia.
Viisaammat korjatkoot!!
KLAN lämpöpuseron (hihatkin lämpiää) teho on 70-80W eli 5,8-6,7A.
Kyseinen pusero oli juuri ensimmäistä kertaa reissussa mukana, ja se piti hyvin emännän lämpimänä kahtena kaatosadepäivänä, kun hän muuten on varsinainen vilukissa.
Kiitokset !
Jotain tuollaista odotinkin .
Nyt uskallan kokeilla laittaa Klan:in liivin lämmönsäätimen Pohka penkinlämmittimeen jota olen käyttänyt selän lämmittämiseen jo vuosia . Sen teho on 30W .
Kaveri kehuu lämmitystä sopivaksi mutta mun mielestä se on liikaa . Ei sen tartte kuuma olla kunhan vain poistaa kylmäntunteen selästä .
On vähän hintaeroa ,toi kun maksaa vain 14 eur .
No kunhan tulee viileämpää nii pääsee kokeilemaan .