Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Eilisen huikean 60km lenkin aikana meni 700km rikki tälle kesälleSen kunniaksi voikin tänään vaikka vähän ottaa olutta![]()
![]()
Päivitystä, 7000km rikki tänäänn. 3000km josta vanhalla 600 cebarilla 1000 ja nykyisellä suzuki gsx 750f 2000 km![]()
onneks en oo motoristi niin ei oo moisia suorituspaineita niin ryypätessä kuin ajaessakaanEilisen huikean 60km lenkin aikana meni 700km rikki tälle kesälleSen kunniaksi voikin tänään vaikka vähän ottaa olutta![]()
Istuskellessa voi kertoa olevansa motoristi.![]()
Ajellessa voi kokea olevansa motoristi.![]()
Kaljanhakureissu lähikauppaan saattaa joskus venähtää siihen kolmeensataan kilsaanEilisen huikean 60km lenkin aikana meni 700km rikki tälle kesälleSen kunniaksi voikin tänään vaikka vähän ottaa olutta![]()
Istuskellessa voi kertoa olevansa motoristi.![]()
Ajellessa voi kokea olevansa motoristi.![]()
SE kumpaan on enemmän aikaa on jokaisen oma asia.
Kalja keikan aikana voi helposti ajaa 300km.![]()
Edit: kilometrit unohtu 10500km![]()
15tkm meni poikki aamulla.n.6tkm on tänäkesänä tullut kurvailtua. Kesäkuun loppuun pitäisi saada 12tkm täyteen, kun alppien suunnalle tulee pariksi viikoksi lähdettyä.
Loppukesän aikana vielä samanlainen siivu niin voipi sanoa ettei pärrä ihan tyhjänpanttina ole seissyt..15tkm meni poikki aamulla.n.6tkm on tänäkesänä tullut kurvailtua. Kesäkuun loppuun pitäisi saada 12tkm täyteen, kun alppien suunnalle tulee pariksi viikoksi lähdettyä.