• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Kello

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja heikki57
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Jakoavain
http://www.biltema.fi/fi....-191246

Mul on ollu toi, hyvin on toiminu, en haluu mainostaa, mutta on tominu hyvi, mul on ollu tommonen enkä mitenkään haluu mainostaa, mutta on toiminu hyvin mutta että joteniki se on tominu
























enkä siis mitenkää haluu mainostaa mutta hyvin on toiminu.

Kellosta tuli mieleen, että onko uudessa foorumisoftassa aikaesto ettei palstalla voi kirjoittaa viestejä yöllä, ainakaan viikonloppuisin
 
Mielipiteitä lämpömittareista moottoripyöriin? Lähes yhtä tärkeä varuste kuin kello
Tarkennappa vähän.

Veden vai ilman lämpömittari. Kosteus ja ilmanpaine mittarit olis kans kova juttu? Ja kompassi. Näkis ilmansuunnatkin samalla ku surautteloo soralla.
062802jumpie_prv.gif
 
Kiitos kiitos paljon hienoista kommeteista tähän mennessä. Varsinki motoristin kommentti oli mahtavan informatiivinen suodattava ja jopa terävä siihen aikaan "yöstä" annetuksi. Toki tarkotus oli vain vertailla tankokellojen hintoja mutta jokku saapi näkkyy Biltemasta heparan niin saakoon.
 
Ei oo kelloa ollu prätkissä, ennen tätä kesää
062802moto_prv.gif
062802moto_prv.gif


On vaan elämäntilanne sellanen, että pakko olla ajassa tuolla prätkällä liikkuessakin:(

Joten laitoin stongaan, joskus tilaajalahjaksi saamani rannekellon, sen omalla hihnalla, pelaa kuin Buick... Ei kovin esteettinen, mut kelpaa mulle ja se riittää!
 
Back
Ylös