Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Komppaan tätä mutta sanoisin että on 16 tuuman takanen ja edessä 18 tuumainen.PoS sanoi:Ootko varma mitasta? 330 on aika iso, eiks siinä ole 16-tuumainen takavanne? Ettei olisi joku ihan custom build.
Täältä voi katsella jenkkimallien osia ja täältä löytyvissä katalogeissa on paljon erilaisten jarrulevyjen kuvia. Jos onki käyny typo ja haussa oliskin 300-millinen, sen saa vaikka täältä.
PoS sanoi:Ootko varma mitasta? 330 on aika iso, eiks siinä ole 16-tuumainen takavanne? Ettei olisi joku ihan custom build.
Täältä voi katsella jenkkimallien osia ja täältä löytyvissä katalogeissa on paljon erilaisten jarrulevyjen kuvia. Jos onki käyny typo ja haussa oliskin 300-millinen, sen saa vaikka täältä.
tate66 sanoi:Komppaan tätä mutta sanoisin että on 16 tuuman takanen ja edessä 18 tuumainen.
Saan varmaan selkoa asiaan tallikaverilta kun hänellä on 86-mallinen maantielaiva.
Linkin tiedot omalla vastuulla ja tallilla käytyä huomattu nuo vannekoot vääriksi eli etu 18 ja taka 16 tuumaa ovat oikeita.
https://www.autoevolution.com/moto/....html#aeng_kawasaki-zg-1300-voyager-1984-1286
Tässä toinen vastaava linkki.
https://www.motorcyclespecs.co.za/model/kawasaki/kawasaki_zg1300 87.htm
Edittiä: tallikaverilla löytyy uutta levyä ja muitakin osia sekä laikka on sen 300 milliä edessä ja takana eli samat laikat menee tuotenumero on 410801124
https://www.cmsnl.com/kawasaki-zg1300a5-z1300-1989-norway-fg_model12668/disc-rr-silver_410801124/