Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Niinpä niin.Pistäisivät vaan K12S:ään toimivamman koneen (ruisku, kytkin, vaihteisto, 'käyntivälykset'), mieluusti isommaksi porattuna. Sähköpuoli kuntoon ja muuta pikkufiksausta, niin voisi kauppakin käydä.
Jeps, itteäni ei ole kyllä tippaakaan haitannu noi parjatut pikkuviat omassa K1200:ssa. Päin vastoin, raaka käyntiääni paljon mielummin kuin singer. Ei MP saa liiaan "smooth" olla, muutoin se on Hånda... ja se taas vie kaiken maun, hajun ja värin koko hommasta.Joo, K1200S käy rumasti kylmänä ja miksei lämpimänäkin ja täristäähän se mutta se on moottoripyörä isolla "M:llä" ei mikään auton kopio.
Ei mullakaan uutena siinä pärrässä tuntunut olevan mitään vikaa. Eikä nyt tämän toisen kesän ajoilla viat enää lisääntyneet ole, mitä nyt se bensamittari nollaantui kesken ajon ja vaati huoltokeikan.Jeps, itteäni ei ole kyllä tippaakaan haitannu noi parjatut pikkuviat omassa K1200:ssa. Päin vastoin, raaka käyntiääni paljon mielummin kuin singer. Ei MP saa liiaan "smooth" olla, muutoin se on Hånda... ja se taas vie kaiken maun, hajun ja värin koko hommasta.Joo, K1200S käy rumasti kylmänä ja miksei lämpimänäkin ja täristäähän se mutta se on moottoripyörä isolla "M:llä" ei mikään auton kopio.![]()
+1, Myös täältä tulee alustava jipii.Jos litran kolmipyttyinen on tulossa, niin K75S-kuskina hihkun innosta! Ei tärise eikä jyrise vaan vetää pehmeästi. Hiukka lisää kuutioita ja modernia muuta hilua, niin hyvä!
Toivottavasti onnistuu yhtä hyvin kuin aikanaan vajaapyttyinen versio K100:sta.