Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
firebladesta teen fighteria ja täytyis saada 10 tuumaa pidempi kytkinvaijeri ja teräspunosletkut tuplabanjolla niin letkua löytyy kyllä mut mistä muut roippeet?
Niitä tuplabanjoja löydät varmaan mistä vain esim. Tokimoto...mutta se sulla varmaan onkin myös hallussa.
Vaijeri ongelmaan löytyy ratkaisu varmasti matka/custon/allround pyörien vaijereista. Saman merkin pyörissä kun pysyy niin hyvin suurella todennäköisyydellä löytyy samoilla päillä. Itse olen marssinut alkuperäisten vaijerien kanssa paikalliseen mp-liikkeeseen ja valmiiksi mietittyjen mallien vaijerien vertailu voi alkaa..