• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Huolto pääkaupunki seudulla?

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Kerppo
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Morjens,

Suositelkaapa hinta/laatu-suhteeltaan hyvää huoltoa pääkaupunkiseudulla. Varmaan on jo aiheeseen miljoona kertaa vastattu mutta sivut ovat vielä aika uudet niin meni hermot etsimiseen.
062802moto_prv.gif
062802moto_prv.gif
062802moto_prv.gif
 
Itse voisin suositella meturaa
smile_org.gif
. Hondan huollatin viimeksi tuolla. Hyvin tuli infoa missä mennään ja kysyttiin saadaanko tämmönen osa huoltaa tai vaihtaa tässä samalla. Hinta-arviokin piti paikkansa http://www.metura-motors.fi/
+1
Meturassa minäkin olen pyöräni tyytyväisenä huollattanut.
biggrin.gif
Samoin, hyvä paikka  
062802jumpie_prv.gif
 
Back
Ylös