http://kevlarjeans.eu/en_US

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja sirloin
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Saa sielä nyt sentän maksaa paypalin kautta, että kai sieltä rahansa takas saa sitte jos eivät mtn lähetä. Aika edullinen kauppa vaan kun ei tuu postikulujakaan farkuille.
 
Koitin tilata vaikka riski olikin.

Nopeaa toimintaa oli. Sain paketin 5:ssä päivässä.

Ainut mikä vähän ihmetytti oli se, että eivät lähettäneet mitään tietoa siitä että pakettini oli lähetetty. Kyselin parin pvän päästä tilauksesta niin sanoivat vain sitten, että paketti on lähetetty jo pari pvää sitten.

Mutta ainakin tosiaan meikäläisen kohdalla toimi moitteetta.

Eli jos joku farkkujen tarpeessa niin voin suositella kauppaa.
 
sirloin sanoi:
Nopeaa toimintaa oli. Sain paketin 5:ssä päivässä.

Mutta ainakin tosiaan meikäläisen kohdalla toimi moitteetta.

Eli jos joku farkkujen tarpeessa niin voin suositella kauppaa.

Mitkäs farkut tilasit? Ja oliko koko millainen?
 
TTT sanoi:
Mitkäs farkut tilasit? Ja oliko koko millainen?

Mottowear Espada.
Koko: L

Kokeilin MP messuilla kyseisiä farkkuja mutten malttanu vielä ostaa sillon niin nyt tilasin sitte tuolta kun rupes kaduttamaan se, etten ostanu. Onhan niitä tietysti vielä halvempiakin farkkuja olemassa, mutta oon ite vähä nirso siitä minkälaiset farkkujen pitää olla. Ei saa olla aivan yksväriset.. ei tuu muuten pidettyä kuitenkaan joten päädyin tuohon, kun en kuitenkaan enempääkään suostu maksamaan ajofarkuista.

Ja tuo L koko ainaki tällaiselle 180cm/78kg miähelle just nappi. Ja jos oikein muistan niin tuo L koko yleensä ainakin mottowearin farkuissa on numerokokoa noin 34.
 
Back
Ylös