Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
loistavia kuvia...pienet yksityiskohdat on usein paljon kiinnostavampia kuin pyörä kokonaisuudessaan ja hieno kuva on aina hieno kuva oli se sitten ruohonkorresta tai pyöräntakavalosta..
Hyviä kuvia nuo olivat. Järkkärillä pystyy isoa aukkoa käyttämällä saamaan tuon syväterävyysalueen todella pieneksi, jolloin kuva on tarkka vain pieneltä alalta. Tavallisella digipokkarilla ei tuota tahdo saada aikaan mitenkään.
Todella hienoja kuvia!Ainut miinus et kokonaisuuksista ei selkoa..Eli jos esim bikessä kuvat olisi noin hienoja uutuksista ei olisi mitään hajua miltä ne näyttäis luonnosa