Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.
Käytät vanhentunutta selainta. Se ei välttämättä näytä tätä tai muita verkkosivustoja oikein. Sinun pitäisi päivittää tai käyttää vaihtoehtoista selainta.
Eräässä GS911 käyttäjien keskustelussa asiaa sivuttiin jo 2009 ja valmistajan edustaja Stephen Thiel ei pitänyt tuota ihan mahdottomana ominaisuutena saada aikaan.
En ole omastanikaan tullut tuota ominaisuutta kaivanneeksi kun gepsi on nykyään se nopeusmittari, jota seuraan...
Juu niin se gepsi mullakin hyvin nopeuden näyttää. Ei se ihan aina ole mukana, joten silloin tuo korjaus olisi paikallaan. Ei sillä, että ylinopeuksia tulisi ajeltua, mutta nykyisin nuo ylitystoleranssit ovat aika pieniä.
Juu niin se gepsi mullakin hyvin nopeuden näyttää. Ei se ihan aina ole mukana, joten silloin tuo korjaus olisi paikallaan. Ei sillä, että ylinopeuksia tulisi ajeltua, mutta nykyisin nuo ylitystoleranssit ovat aika pieniä.
En ole löytänyt myöskään ko ominaisuutta laitteesta. Kaikenlaista pystyy monitoroimaan mutta vähempi asettamaan. On varmaankin vastuukysymys laitteen valmistajalle.
Juha, mulla on siis tuo laite. VIN -rajoitus on 10 mutta vielä mahtuu.