• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Gillesin clipareihin vaihtotankoja

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja VLU
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Ennen Jamracingiltä ostanut, mutta nyt verkkokauppa suljettu. Onko tietoa löytyykö miltään jälleenmyyjältä Suomesta? Jos ei niin mistähän päin maailmaa kannattaisi alkaa tilailemaan?
 
Katso suoraan gillestooling.de, sieltä minäkin olen suurimman osan niiden tavaroista tilannut ja hyvin on pelannut.
Saku on fiksu, huomasin että firma on rekisteröity Luxenburgiin jossa vat on vaan 15%
 
Katso suoraan gillestooling.de, sieltä minäkin olen suurimman osan niiden tavaroista tilannut ja hyvin on pelannut.
Saku on fiksu, huomasin että firma on rekisteröity Luxenburgiin jossa vat on vaan 15%
Kiitoksia tästä. En kylläkään tahdo millään löytää tuolta noita varatankoja... Kaikkea muuta sieltä kyllä näyttää löytyvän joten kai nuo tangot jonkun polun alle on piilotettu
nixweiss.gif
 
Heitä sinne sähköposti asiasta, kyllä ne englantia osaa.
Tilasin Jam Racingiltä ergo-kahvat RSV4:een viime keväänä ja niistä puuttui jarrun työntötanko (vai mikä sen osan oikea nimi on) kun alkuperäinen on kiinteä osa jarrukahvaa, lähettivät Gillesiltä suoraan osan kirjeenä himaan.
 
Back
Ylös