Aika rankkaa tekstiä. Onneksi kokemuksesta tiedän, että kuluttaja-asiamiehet ovat näin yleisesti ihan hyviä tyyppejä, eli ei muuta kuin känny kouraan ja homman hoitoon
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Aika rankkaa tekstiä. Onneksi kokemuksesta tiedän, että kuluttaja-asiamiehet ovat näin yleisesti ihan hyviä tyyppejä, eli ei muuta kuin känny kouraan ja homman hoitoon
Mitkä ovat toisioilmaventtiilit?Seuraavassa isossa huollossa vaihdetaan kaikki toisioilmaventtiilit.
Pakovenoja kait tuolla haetaan.Mitkä ovat toisioilmaventtiilit?Seuraavassa isossa huollossa vaihdetaan kaikki toisioilmaventtiilit.
PAIR?Mitkä ovat toisioilmaventtiilit?Seuraavassa isossa huollossa vaihdetaan kaikki toisioilmaventtiilit.
ainaki oulun emc:llä sanottiin pari päivää sitte että takuu raukeaa heti ku menee takuun alla olevaan xx:ään sliparia tunkemaan..Yhteenvetona nyt sit onko cbr1000rr 2008 luotettavaite katellu tollasta 6000km ajettu mis olis leon slipari ja commander sekä joku ilmansuodatin vaihdettu... mietin eikai noi parit lisähärvelit haittaa takuuasiois... ettei maahantuoja muiluta niitä noitten syyks. Ainaki z750 jos laitto sliparin lähti takuuki...![]()
Höpö höpö. Jos voidaan todistaa, että vaihtamasi osa vaikutti rikkoutumiseen niin sitten...ainaki oulun emc:llä sanottiin pari päivää sitte että takuu raukeaa heti ku menee takuun alla olevaan xx:ään sliparia tunkemaan..Yhteenvetona nyt sit onko cbr1000rr 2008 luotettavaite katellu tollasta 6000km ajettu mis olis leon slipari ja commander sekä joku ilmansuodatin vaihdettu... mietin eikai noi parit lisähärvelit haittaa takuuasiois... ettei maahantuoja muiluta niitä noitten syyks. Ainaki z750 jos laitto sliparin lähti takuuki...![]()
![]()