Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
kaukana? no joo, onhan tästä melkein pari kilsaaLähtöpaikka Shell Ruskeasanta vai mikä se nyt oli.. siel kaukanan tuusulantien varressa siinä kuopassa sen lentokentän vai mikä sen nyt on kupeessa..
Selkee kingis laari perilläJyrkkä ehkä. Riippuu määränpään jädevalikoimasta![]()
Entäs ne Ärrätuutit? Saako niitä? Jos ei saa, niin pitääkin vielä harkita..Selkee kingis laari perilläJyrkkä ehkä. Riippuu määränpään jädevalikoimasta![]()
Nii, ja jos tulee ajaessa hiki, niin saaks sieltä rex onaa.Entäs ne Ärrätuutit? Saako niitä? Jos ei saa, niin pitääkin vielä harkita..Selkee kingis laari perilläJyrkkä ehkä. Riippuu määränpään jädevalikoimasta![]()
sinne vaan ,, nyt ku alkaa tuo pimeä niin huomena varmaan vetäistään tollanen reilu 200 km lenkki.. marssi vauhtiano jokohan nyt uskaltais mukaan,eihän tää ole vasta ku toinen kesä samaa aikomista![]()
millaisia retkiä yleensä ajelette?