• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Bandit 1250 K8

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Red Noisy
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Moro !

Kaveri meni ja osti naku-Bandit 1250:n ja etsiskelee siihen
nyt alakatetta, sekä parempia peilejä.

Mistä kannattaisi kysellä moisia osia niin koti -kuin ulkomailta?
 
Siis eihän se voi naku olla jos etsii ainoastaan alakatetta? Jos nyt kuitenkin on kysessä yläkatteella varustettu Banu niin alakatesarjan saa lähimmästä Suitsa diileristä eikä maksa paljoo, voit myös katsoa Saksan sivuilta ja lisätä postikulut niin summa on sama.
cool.gif
Käy vielä tsiigaan Suzuki Bandit sivuja.
 
Pakko muuten heittää väliin, että ihan mukava ajeltava K8 Iso Bandiitti onpi. Päivän uuvella 1250 Banditilla Rullasin, kun oli Busa Huollossa.

Jollain tapaa vakaampi kuin omani aikanaan K2. Ihan yllättävän positiivinen "Motskari" . Liekö tuo kuutiotilavuuden nosto yms. antanut potkua lissää, ei toki rykäse Busan tavalla, mutta ajoasentoon nähden TODELLA riittävästi . Hjuva pyörä !  
062802jumpie_prv.gif
   
baaa.gif
 
Back
Ylös