Veistos sanoi:No täytyy panostaa seuraavilla ratapäivillä eritoten ajoasennon parantamiseen. Jotenkin tuntuu tosiaan luonnottomalta vetää se sisäkäsi mutkalle niin rajusti ja samalla jollain asteella lukita kädet. Mitä enemmän tota kuvaa on katsonut niin onhan se yläkroppa ylhäällä.
Kiitos konkreettisista vihjeistä miten parempaa ajoasentoa voisi hakea.![]()
Sitä sisäkäden lukkoa saa vähennettyä sillä, että vetää kyynerpäätä sisäänpäin. Tuo toimii käytännössä aina pyörästä riippumatta: Jos huomaa sisäkäden/hartian olevan lukossa, vetää kyynerpäätä tankkia kohti niin lukko pitäisi aueta itsestään.


Sekuntien tippuminen ei taatusti ole Kallion modiksista kiinni. Valokuva pongattu ja napsittu käyttöön
(no sanottakoon nyt tästäkin kuvasta että punaset liput oli ylhäällä ja jäin possujonoon kurruuttaan vikaks kun aamulla sanottiin että punasilla ei ohitella
)