• Tervetuloa uudistetulle moottoripyora.org -foorumille! Onko ongelmia? Palautetta? kerätään tähän ketjuun kootusti asiat. Mikäli et pääse ketjuun kirjoittamaan, voit myös olla sähköpostilla yhteydessä. Teknisen tuen sähköposti löytyy yhteystiedot -sivulta. Mikäli et pääse kirjautumaan, yritä ensin salasanan palautusta.

Ainoa järkevä aika ostaa varusteita on nyt.

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Motohtori
  • Aloituspäivä Aloituspäivä
Liittynyt
28.1.2005
Sijainti
Kymiläinen
Useampana vuotena on tullut täydennettyä varusteita tähän aikaan. Ehdottomasti järki pyöräilijän saalistus aika menossa varuste myymälöissä. 50% alenuksella tuli Puman core kengät hommattua. Nahka vermettä, takkia, housua, kypärää jne reippailla alennuksilla löytyy. Varmaan irtoaa halvemmalla kuin ulkomaan nettikaupoista. Aina toki valikoima huonompi kuin keväällä, mutta itse olen aina pienellä vaivalla saanut erinomaista tavaraa järkihintaan. Suosittelen.
smile_org.gif
 
Varmaan irtoaa halvemmalla kuin ulkomaan nettikaupoista.
Muuten olen kanssasi samaa mieltä, että nyt alkaa olla otollinen homma päivittää kamoja jos tarvista on, mutta alkaa ne alemyynnit esim. briteilläkin kohtsillään, joten sieltä vasta halvalla välillä (esim. ebay) irtoaakin kamaa.. niillä on aletkin paremmat kuin suomalaisilla
biggrin.gif


No tjöö, mutta allekirjoitan muuten kyllä viestisi.

- P
 
Back
Ylös